Dobré odpoledne,

společnost O.K. Kryštof naší realitní skupině zajišťuje již několik let účetní a daňový servis. Jsem velmi rád, že to dělají k naší plné spokojenosti a mohu tak paní Kryštofovou s jejím týmem vřele doporučit.

Jan Kejduš

PROPERIA GROUP s.r.o. 

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila 100% spokojenost se službami O. K. Kryštof. K této účetní kanceláři jsem přešla před třemi roky na doporučení mé příbuzné a okamžitě jsem viděla rozdíl z minula. Všechny platby mám zaparkované na svém účtu a jen je podepíšu, žádné lepení a řazení dokladů, maximální vstřícnost a ochota.

Děkujeme za spolupráci.

KREJČIŘÍK & KREJČIŘÍKOVÁ

Dobrý den,

účetní firma O.K. Kryštof  je zárukou profesionality, spolehlivosti a zároveň osobního přístupu. Mají maximální přehled o všem, co se děje anebo teprve chystá v zákonech, nařízeních a dalších povinnostech firem. Tím nám nesmírně usnadňují činnost a my se nemusíme o tuto nelibou část podnikání prakticky starat. Spolupracujeme již 15 let a nikdy bychom neměnili. 

Díky za vše! 

BAVARD cafe a bar Brno

Dobrý den,

s O.K. Kryštof spolupracuji od založení své firmy. Díky nim jsem nikdy nepoznal starosti spojené s daňovým přiznáním, komunikaci s finančním úřadem atd. Mohu se věnovat výhradně své práci. Kdykoliv ochotně poradí, například při nákupech vybavení, uplatnění výhod pro zaměstnance, přechodu na EET a dalších záležitostech týkající se finanční správy firmy. 

Dipl.-Ing. Mirko Lev

STARCHITECTS

Přesunout se na začátek